Po-Pá: 6:30 - 17:00
So: 8:00 - 12:00
Volejte zdarma
+420 800 050 226

O společnosti

Společnost Profi Schierer s.r.o. byla založena již v roce 1990 jako jedna z prvních firem se zahraniční účastí. Po celou dobu působí úspěšně na českém trhu a řadí se k největším firmám v oboru prodeje stavebnin a nářadí v západočeském regionu. Firma náleží k podnikatelské skupině Max Schierer GmbH v Chamu, SRN, která uskutečňuje svoje podnikatelské aktivity v prodeji stavebnin a nářadí ve svém středisku v Chamu, dále pak v městech Viechtach, Kötzting, Roding, Nittenau, Straubing a Regen. Stálý operativní styk s těmito místy také umožňuje zajistit českým zákazníkům případnou dodávku zboží vyráběného v SRN.

Hlavními dodavateli stavebních materiálů a všech druhů elektrického a ručního nářadí jsou významní výrobci a dodavatelé v Česku i zahraničí. Firma Profi Schierer je jejich významným smluvním distributorem a zajišťuje tak plné pokrytí potřeb stavebních firem i soukromých stavebníků.

Speciální službu poskytuje pak odborná prodejna nářadí v prodeji převážně profi – eletronářadí, ručního nářadí pro stavebně montážní řemesla a stavební chemie.

Prohlédněte si areál PROFI Schierer

Velký skladový areál o rozhloze 20 000 m2 krytých i volných skladových ploch s pevnými komunikacemi umožňuje nakládku i vykládku kamionů, nákladních vozidel i dodávkových aut a současně navíc parkování více jak 30 návštěvnických aut. Přístup do prodejen stavebnin a nářadí je samozřejmě bezbariérový.

Cílem činnosti firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní služby. Kvalitu služeb dosahujeme především odborností svých pracovníků, jejich stálým školením, dostatečnou zásobou zboží, neustálým rozšiřováním druhů a sortimentu výrobků, zajištěním dopravy, soustavnou informovaností a stálým stykem se zákazníky.

Profi Schierer s.r.o.

Skupina Max Schierer GmbH